Прохідний різець AWLNL2525K08 (DWLNL2525) під змінні пластини WN**0804**
- Підходить для чорнової обробки (важкого різання)
- Для пластин з нульовим заднім кутом (висока міцність кромки та економічність)
- Перший вибір при переривчастому різанні завдяки високій надійності фіксації пластини (Тип D)

ПЛАСТИНИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Державка |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Металл, Чугун, Нержавеющая сталь, Закаленная сталь, Алюминий, Сталь |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 25 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Форма режущей пластины | Ломаный треугольник (W) |
| Тип резца | Проходной |
| исполнение | Левый |
Информация для заказа
- Цена: 1 611,90 ₴

