Прохідний різець ADJNR2525K1506 (DDJNR2525K15) під змінні пластини DN**1506**
Державка з головним кутом в плані 93° для негативних 55° ромбічних пластин

- Підходить для чорнової обробки (важкого різання)
- Для пластин з нульовим заднім кутом (висока міцність кромки та економічність)
- Висока жорсткість за рахунок комбінованого притиску (згори і за отвір - тип M)
В наявності та на замовлення є пластини провідних світових виробників: ISCAR, SANDVIK, SECO, TAEGUTEC. Наявність та ціни уточнюйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Державка |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Сталь, Алюминий, Металл, Чугун, Нержавеющая сталь, Закаленная сталь |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 25 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Форма режущей пластины | Ромб 55° (D) |
| Тип резца | Проходной |
| исполнение | Правый |
| Производитель | Seco |
Информация для заказа
- Цена: 1 611,90 ₴

